CE Danışmanlık

Ce Danışmanlık Genel Bilgi

Firmalarda üretimi yapılmakta olan makine ve ekipman veya diğer tüm ürünlerin yönetmenlik gereği belirli bir standartta olması ve bazı koşullara uygun olması gerekmektedir. Bazı inceleme ve testlerden geçecek olan (deney) sonucunda ürünlerin çevreye koşullarına uygun olması durumunda CE işareti verilmekte olup

CE Danışmanlık

piyasada rahatlıkla ürünlerini satışa sunması için hazırlanmıştır. Türkiye’de  geçerli olan bu belge aynı zamanda Avrupa’da geçerli bir belge olmaktadır. Firma ve kurum sahipleri ise  CE belgesi alması için ise mutlaka uluslararası bir yetkinlik  ve danışmanlığı olan danışman firmadan destek almak zorundadır. CE danışmanlığı alınarak kurum için bu belgeye sizlerde sahip olabilirsiniz.

Firmamızdan destek alarak sizlerde bu belgeye sahip olabilirsiniz, detaylı bilgi ve belgeler için ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız belge konusunda en iyi desteği vermekte olup farklı bir alana sizleri yönlendirmemektedir.

Firma içinde olan belirtilen kişilere eğitim verilmektedir.

Ürün planlama süreci uygun olup olmadığa dair şartlar.

Eksikliklerin giderilmesi veya daha iyi bir hal alıp iyileştirilmesi

Risk analizi yapılması ve belirlenme süreci ayıklanma süreci

Risk yönetiminde saptanan bulgulara karşı önlem alınması

CE teknik dosyası içinde bulunan çizimlerin listesinin oluşturulması

Ürün kullanım koşulları,bakım kılavuzu ve şartları

CE teknik dosya detaylı şekilde hazırlanması

Uygunluk beyanı CE işreti verilmesi

Yukarıda hazırlanan başlıklar bir CE danışmanlığı veren firma için yol haritası olmakla birlikte diğer sorularınızı bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Firmamız sizlere CE belgesi alma konusunda destek olacak ve kısa süre içerisinde belgenizi alma imkanı sağlayacaksınız ilgili iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Bir cevap yazın