Facebook Reklam Hizmetleri

Facebook Reklam Ajansı ( Hizmetleri )

Facebook Reklam Hizmetleri; Firmanıza özel olarak tanımlanmış reklamları sosyal medya üzerinden gösterim,etkileşim,paylaşım,İnternet sitesine ziyaretçi çekmek,marka bilinirliği gibi bir çok uygulamadan yararlanarak firmanıza olan talebi arttırabilirsiniz.

Facebook reklam ajansı olarak; Hizmet verdiğimiz sektörde özellikle sizlere alanlar belirleyerek müşterinize en kısa yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sizin için reklam görselleri hazırlıyoruz,bu görsellerin her birisinde firmanızı anımsatacak renkler ve logolar eşliğinde renk uyumu ile birlikte tanıtım yazı metini giriyoruz hep birlikte tekrar gözden geçirerek reklamın onaylanmasını sağlıyoruz.

Reklam içerikleri günü birlik olarak kontrol edilmektedir,sektörün önde gelen firmaları takip edilir, bu aşamada müşteri ile iletişim firmaya ait olup görüşmeler ile firma içinde kalmak zorundadır.

Hangi alanlarda başarı sağlıyoruz.

Facebook kozmetik reklam hizmetleri

Facebook haber reklam hizmetleri (spor,magazin,ekonomi vb)

Facebook ajans reklam hizmetleri

Facebook arabistan reklam hizmetleri

Facebook arap reklam hizmetleri

Facebook ticaret reklam hizmetleri

Facebook kurumsal reklam hizmetleri

Detaylı ve farklı reklam hizmetleri için lütfen bilgi alınız.

Başarının Sırrı Facebook Verisi

Verilerden yola çıkarak hizmet alacağınız sektörü ve kişileri manuel olarak seçmekteyiz size uygun şehirleri ve bölgelerin tespitini yapıyoruz,gelen verileri karşılaştırma içerisinden seçmekteyiz hataları göz önüne alıyoruz yapılacak olan reklam kampanyası için birden fazla strateji belirleyerek bütçelere bölmekteyiz bu aşamada sizlerde reklam planlama üzerinden görüşleri direk olarak görmektesiniz, ayrıca gelen müşterilerin data ve verileri tutulması ileride olacak reklam amacının’da bir hedefini belirleyecektir.

Beraber aynı işi yapan çalışanlar ile birlikte kurumunuza bağlı olan çalışanlarınız ortak olarak çalışmaktadırlar bu aşamada başarının gelmesi için uyum esası çok önemli bir etkendir.

Facebook reklam maliyetini düşürme

Facebook reklam maliyeti tarafımızdan manuel olarak düşürülmektedir, bu tıklama başı maliyeti düşürdüğü için verilmiş olan reklamın daha fazla sürede sosyal medya üzerinde kalıcı olmasını sağlayacak ve müşterilerin görme olasılığını yükseltecektir.

Facebook maliyet düşürmesi faydaları

Reklamların daha fazla sürede yayında kalmasını sağlar

Reklam başı maliyeti düşürdüğü için az ödeme çok gösterim ve etkileşim sağlar.

Facebook mesajlama oranını yükseltir.

Müşteriye daha fazla sayıda ulaşmanızı sağlar

Detaylı bilgi ve iletişim için iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.