instagram Reklam Ajansı

Instagram Reklam Ajansı Hizmetleri

Kısa sürede sayısız müşteriye ulaşmanın en popüler yollarından olan instagram reklamcılığı ile artık sizlerde görünebilen beğenilen bir yapıya sahip oluyorsunuz, öncelikle olarak sayfanızı düzenliyoruz eksik kalmış yanlarını sizlere belirtiyoruz bu sayede sizlerde bizler bu işleri yaparken öğreniyorsunuz sayfa düzenlendikten sonra içerik planlama bölümüne geçiş başlıyor.

İnstagram’da Hedef Belirleme
İşletme ve firmanıza göre özel çalışmalar sizin doğrulttunuz kesim ve isteğinize göre yapılmaktadır,bu doğrultuda doğru hedefleme kitlesini seçmek için veriler göz önüne alınır ve işlemler sırası ile işleme konulmaktadır.

İnstagram reklamında bütçe belirleme

İnsgram reklamları için belirli aralıklar’da bütçeniz belirlenir,bütçe aşaması geniş olup tamamen sizin isteğiniz ve kesim seçimine göre belirlenir vereceğiniz aylık bütçeler hesaplanır ve ödemeler sizin tarafınızdan yapılmaktadır,kesinlikle üçüncü şahısların önüne geçilmiş olacaktır.

İnstagram Fenomen Reklam Çalışması

Yukarıda olan işlemlerden sonra fenomen çalışmasına başlanır burada dikkat edilmesi gereken daha önce bahsedilen fonomenlerin alacağı ücret ve tüm istekler sizin tarafınızdan karşılanarak ödeme yapılır. Ödemenin ardından reklam çalışması karşı taraf ile yapılacak olan anlaşmaya göre değişilik gösterecektir. Bu kampanyaların oluşma süresince sizlere doğru yol haritası çizmek için anlaşmalar gizli olarak ve sadece anlaşılan kişiye açılır.

Kazancınızı ikiye katlamanın veya adınızı duyurmanın en popüler yollarından olan instagram reklam hizmetimiz ile sizlerde tanışın ve farkı görün.

Kazandırdığımız bazı firmalar şu şekilde sıralanıyor

  • Kozmetik
  • Sağlık
  • İnşaat
  • Fabrika
  • Otomotiv
  • Bilişim
  • E-ticaret

Çalışma içerisinde ayrıca şunlarda yer almaktadır

Paylaşmış olduğunuz resim ve videolara yönelik olarak beğeni ve izlenme sayısında artışlar görülecektir. Bu sebep ile belirtilmiş olan hastaglerde yükselme garantisi olacak görüntüleme ve izlenim oranı daha fazla olacağı için sizlere müşterinin ulaşması daha çabuk olacaktır.