ISO 9001 Danışmanlık

ISO 9001 2015 DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

ISO 9001 danışmanlık arayan bir firmamısınız? Yoksa sadece danışmanlık işinin ne olduğunu nasıl hizmet ettiğini ve şartlarını mı araştırıyorsunuz öyle ise bizlere başvuruda bulunarak bu konuda destek talebinde bulunabilirsiniz. iso 9001 danışmanlık hizmeti almak için üst kısımda yer alan telif al kısmına tıklayarak veya iletişim bölümümüzden bizlere dilediniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bundan önceki bilgi içerikli yazılarımız’da genel olarak ISO açılımı ve ISO 9001 2015 hakkında bilgilere yer vermiştik bu yazılara bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Genel olarak firmamız sizler için iş sürecini kısaltarak ISO 9001 belgesi almanıza olanak sağlamaktadır, bir çok şehir ve ilçede ISO 9001 danışmanlığı yapmaktayız 15 yıllık  tecrübemiz sayesinde sistemin ve hangi belgelerin nasıl hazırlanması ve nasıl ilerleyeceği kısmında sizlere bilgiler veriyoruz bu belgelendirme işlemlerinde yanınızda oluyoruz, sizleri bu aşamada yalnız bırakmıyoruz. Sadece 9001 belgesi alırken değil diğer belgelendirme danışmanlık hizmetlerinde yine aynı şekilde yanınızda oluyoruz.

ISO 9001 DANIŞMANLIĞI NASIL YAPILIR

Öncelikle firmamızı arayarak konu hakkında bilgi edinmeniz gerekmektedir. Firmamızdan daha verimli sonuçlar almanız için örneğin ;

X turizm firmasında sizleri arıyorum ismim xy ISO 9001 belgesi danışmanlığı hizmeti almak istiyorum, çalışan sayımız şu demeniz ilk aşama için yeterlidir. Tüm bu görüşmelerinden ardından sizlere çalışan sayınıza göre fiyat teklifi gelecektir. Bu teklifi kabul ettikten sonra işlemler başlar ve denetime hazır hale gelirsiniz. ( Yüz yüze görüşme isteği yapmanız aklınızda olan sorulara cevap verecektir bu yüzden toplantı talep ediniz)

Yukarıda olan işlemlerden sonra işlemler başlar ve firmanız belge almak için denetime hazır hale gelir. Daha detaylı bilgi ve hizmetimizin ilerleyişi ve neler yapıldığı konusunda bizlere iletişim adresinde olan telefon numaralarından ulaşabilirsiniz veya teklif almak ve hizmetlerden yararlanmak için yukarı kısımda olan teklif al butonuna tıklayarak bizlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Bir cevap yazın