Web Tasarım Hizmetleri

Kumsal Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hizmetlerimiz,güncel,şirket,firma,kişisel firmanıza uygun olarak en gelişmiş trendlere bakılarak yapılmaktadır.Yapmış oluğumuz grafik ve renk uyumu ile birlikte belirtilen mesajın içeriklere dönüştürerek en estetik şekilde sizlere sunmaktayız.

Firmamızın yapılacak olan çalışmayı şu şekilde incelemektedir.

Firmamız kurumsal web sitenizi veya e-ticaret sitenizin beklentileri not alır.

Firmanız anlaşıldıktan sonra size en uygun web sitesi rakipleriniz incelenerek yapılır. Google verilerinden harekete geçerek adım,adım uygulama başlar.

Alınan bilgi ve izlenimler ise müşteri ile birlikte paylaşılır bu aşamada alınan kararlar projeye aktarılır.

Genel manada ön arayüz geliştirilmesi,Alt sayfaların oluşturulması,Kod yapısı,hataların tespiti, Veri girişi ve güvenlik aşamaları kontrol edilerek aşama,aşama geçilmektedir.

Aşamaların testlerinde ise müşteri ile birlikte hareket edilerek testler gerçekleşmektedir,Firmamızın bütün çalışmaları müşteri ile birlikte geçilmektedir. Web tasarım hizmetlerimizde müşteriler ile birlikte çalışma esas alınmaktadır.

İçerikleri benzersiz şekilde oluşturan firmamız tüm hizmet şartları ile birlikte başarıya ulaşmanızı sağlamak için sizlere yeterli bir şekilde eğitimler vermektedir.

Yayına geçen web sitenize gelecek ziyaretçileri izleyerek fikir sahibi olsanız’da bu yeterli olmayacaktır, Bu konuda mutlaka SEO uyumlu bir web sitesine sahip olmanız gerekecektir. Doğal yollardan elde edilen trafikler ile birlikte web sitenizin güvenirliği artacaktır, Firmamız başarılı sonuçlar elde etse de arama motoru konusunda bu süre zarfında konumlama garanti vermemektedir. Garanti konusunda tek hizmetimizin Google Adwords olduğunu belirtmek isteriz bunun için web sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.